.jpg?w=1024&h=590)
.jpg?w=2880&h=1180)
Augusztus 19. és 22. között ismét megrendezik a Bor és Kenyér Ünnepét Siófokon.
Ízek, hagyományok és balatoni hangulat találkozik a városban: a helyi és hazai borok, a frissen sült kenyerek és a gasztronómiai különlegességek mellé kulturális programok és zenés esték is érkeznek. Sétáljatok egyet a Balaton partján, kóstoljatok, koccintsatok, és ünnepeljétek együtt az új kenyeret a nyár egyik leghangulatosabb siófoki rendezvényén.